تهران شهر
 
بهشت نشینی افشانی به 5 ماه نرسید
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

شهرداران مشمول تا 24 آبان ماه می روند

بهشت نشینی افشانی به 5 ماه نرسید

کار برای افشانی از «دشوار بودن» به «تمام شدن» رسیده است و از این پس پادرمیانی هیچ عضو و مقام مسئولی یا حتی اصلاح مصوبه‌ای هم نمی‌تواند موقعیت افشانی را تغییر دهد.

افشانی در صورت تصویب هم شامل قانون منع به کارگیری بازنشستگان نمی شود
چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷

عضو شورای شهر تهران؛

افشانی در صورت تصویب هم شامل قانون منع به کارگیری بازنشستگان نمی شود

در قانون شهرداری‌ها گفته شده است که شهردار باید به مدت 4 سال انتخاب شود بنابراین اگر استناد به قانون شهرداری‌ها کنیم محمدعلی افشانی شهردار تهران مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان نمی‌شود.

طرح ترافیک جدید خیابان ها را خلوت کرده است
سه شنبه ۵ تير ۱۳۹۷

طرح ترافیک جدید خیابان ها را خلوت کرده است

وی با بیان اینکه در ابتدا باید خطوط مترویی که ساخته شده تکمیل شود، گفت: به نظر می‌رسد با توجه به شرایط فعلی اجرای پروژه جدید به صرفه نباشد.

 
بر اساس قرعه کشی انجام شده ورزشگاه امام رضا (ع) در اختیار باشگاه استقلال و ورزشگاه شهید کاظمی در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گیرد.
 
بلدیه | نشستن عباس آخوندی بر صندلی وزارت راه و شهرسازی برای شهردار تهران و حامیانش چندان خوشایند نبود. تفاوت نگاه بنیادین بین آخوندی و قالیباف از همان روزهای ابتدایی دولت یازدهم مشخص شد. آذر ماه سال 92 و چند ماه بعد از تشکیل دولت یازدهم آخوندی به صحن شورای شهر تهران آمد تا درباره برنامه‌هایش در حوزه ...
 
افراد بسیاری از اقصی نقاط کشور به این محله وارد و از آن خارج می‌شوند. افرادی که اغلب از شهرهای مختلف ایران به این محله وارد می‌شوند معمولا دوباره از همانجا به شهر خود برمی‌گردند. یعنی اولین و آخرین محله‌ای که در سفرشان آنجا را که می‌بینند راه‌آهن است که به‌نوعی هویتی از تهران قدیم را پیش‌رویشان می‌گذارد....