نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳
سه ماهه پاياني امسال ميزان تحصيل منابع مشخص مي شود و هم زمان با بررسي برنامه پنج ساله سوم بايد تحولات اقتصادي كشور هم رصد شود.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۲
سالن های چندمنظوره این مجموعه در زمان بندی کوتاه قابلیت تغییر و جا به جایی به سالن های سینما، تئاتر واجراهای متفاوت از جمله موسیقی را دارد.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰
هویت بخشی سیمای بصری شهر با مضامین منویات مقام معظم رهبری ، فرهنگ و بصیرت حسینی و احادیث مذهبی در مسیر راهپیمایی ، نصب پرچم و ریسه های مشکی، بنرهای اطلاع رسانی و پوشش تلویزیونهای شهری در 5نقطه پرتردد با پیامهای اربعین در این منطقه پیش بینی شده است .
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰
در این طرح 40 مسابقه و برنامه ورزشی از اول آبان ماه در ادارات و ارگان های واقع در محدوده منطقه 15 آغاز و تا 22 بهمن ماه همزمان با جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ادامه خواهد داشت.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۹
سامانسراها اماکنی هستند که در آن افراد بی خانمان و متکدیان با حکم قضایی نگه داری می شوند و پس از اتمام مدت مقرر، بنا به شرایط به خانواده یا سازمان بهزیستی تحویل داده می شوند.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۷
علاوه بر بدنه شهرداری که نقش مهمی در تدوین برنامه داشتند، از نظرات گروه‌های خبره و نخبه در قالب مصاحبه‌های عمیق و نظرات گروه‌های مردمی در قالب نظرسنجی‌ها بهره برده شده است.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۷
سامانه شفافیت شهرداری تهران به آدرس www.shafaf.tehran.ir قابل دسترسی برای عموم شهروندان است.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶
اگر کلیات با اصلاحات رای بیاورد که برنامه در دستور کار قرار می گیرد و اگر نه برنامه به شهرداری برگردانده می شود در حال حاضر اصلاحات در کمیسیون ها آغاز شده است.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵
کمیسیون‌های تخصصی هر کدام پیشنهادات و نقطه نظراتی در رابطه با برنامه سوم دارند که به ساختار و یا اجزای برنامه مربوط است. شهرداری نیز در فرایند بررسی، بازبینی و اصلاحات لازم در برنامه، مشارکت فعال خواهد داشت.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۴
متأسفانه خبرهایی رسیده که صف‌های طویلی برای دریافت معاینه فنی ایجاد شده است.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲
مبالغ افزایش یافته درفیش حقوقی آبان ماه بازنشستگان گرانقدر شهرداری تهران اعمال خواهد شد.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱
اگرچه گمانه زنی ها حاکی از جایگزینی حناچی به جای عباس آخوندی در وزارت راه است اما صندلی شهرداری تهران گزینه دیگری است که برای وی حدس زده می شود.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
دقت داشته باشید افرادی که اقدام به دریافت نوبت اینترنتی می‌کنند از ایستادن در صف انتظار معاف هستند.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹
به طور مثال برخی از کسبه دستگاه‌های ساخت بستنی و آبمیوه خود را خارج از واحد صنفی خود مستقر می کنند که لازم است در راستای روان سازی پیاده راه ها این معضل مرتفع شود.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱
این وهن مجلس است که عده‌ای برای یک یا چند نفر بخواهند یک قانون را با یک استفسار دور بزنند.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۲
در صورتی که عوامل اعمال قانون همراهی کامل داشته باشند و باتوجه به اینکه در فصل وارونگی هوا و افزایش آلودگی قرار داریم طرح معاینه فنی می‌تواند تاثیرگذار باشد.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱
طرح بازآفرینی شهری و نوسازی بافت فرسوده از دیگر ایده‌های آخوندی بود که فقط آن را در صدا و سیما مطرح کرد و بزرگنمایی‌هایی صورت گرفت ولی هیچ کاری انجام نشد.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰
بلدیه | قائم‌مقام معاونت برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با بیان اینکه بخش زیادی از پروژه‌های تعریف‌شده در برنامه دوم توسعه تهران همچنان نیمه تمام مانده است، گفت: بخش زیادی از سرمایه شهر تهران در پروژه‌های نیمه تمام معطل مانده که یکی از اولویت‌های برنامه ...
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹
علیخانی در خصوص سوابق آخوندی در وزارت راه و شهرسازی گفت: نمی‌توانیم مطلق یک فرد را رد یا تأیید کنیم، بالاخره همه اشخاص خدماتی داشته و همچنین مشکلاتی در حین وظیفه داشته‌اند.
 
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸
یکی از اقدامات معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران این بوده است که اجرای معاینه فنی برتر را داشته باشد و اینکه از امروز خودروهایی که معاینه فنی نداشته باشند 50 هزار تومان جریمه خواهند شد.