نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
شهرداری تهران بر اساس بودجه مصوب شورا موظف بوده است در برش عملکردی دو ماهه نخست نسبت به تامین منابع در سقف 29 هزار و 49 میلیارد ریال اقدام و به همین میزان مصارف خود را تنظیم و تعادل میان منابع و مصارف را برقرار کند.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
دشتگرد نسبت به طرح همکاری همسرش در شورای شهر کرج هم واکنش تندی نشان داد و گفت که در شهرداری از یک نام خانوادگی 150 مورد وجود دارد؛ برادر یکی از اعضا به دنبال حضور در شهرداری است؛ فرزندان یکی دیگر از اعضا در شهرداری حضور دارند و وابستگان یکی از اعضا هم از مدیران دوشغله شهرداری است اما با این وجود نام ...
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱
ترکان و شافعی ارتباطات و تجربه‌های بالایی دارند و می‌توانند مسائل مترو را در کلان حل و فصل کنند.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
طبیعی است که عزیزان معاونت برنامه ریزی باید در اسرع وقت گزارش تحقق پذیری بودجه را بدهند تا بر آن اساس اصلاحیه بودجه را ارائه دهیم.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۸
این امر که متاثر از تلاطمات بازار ارز و سکه بوده است بر روند تامین منابع شهرداری از محل عوارض برپروانه های ساختمانی، درآمد حاصل از تغییر کاربری ها و عوارض بر مازاد تراکم در حد مجاز تاثیر مستقیمی داشته است.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷
از آنجایی که بودجه سال ۹۷ بودجه استراتژیکی نیست، میبایست یک جلسه اضطراری با محوریت کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران تشکیل شود و در بودجه ۹۷اصلاحاتی صورت گیرد.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷
تمهیدات لازم برای رفاه حال شهروندان در قالب نصب مه پاش برای تهویه و خنکی هوا، نصب سیستم نوبت دهی، مسقف کردن کل مجموعه، نصب کولر، تعبیه جایگاه استراحت شهروندان و نصب ال سی دی صورت گرفته است.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵
بر اساس بررسی‌های حقوقی مجمع عمومی مترو رکن نظارتی است و مسئولیت اجرایی بر عهده ندارد که در این چارچوب معرفی آقای علیخانی و حضور ایشان در مجمع عمومی مترو منع قانونی ندارد و مستندات قانونی نیز در این باره ارسال شده است.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴
مجمع عمومی شرکت راه آهن تهران و حومه سالانه دو بار تشکیل جلسه می‌دهد که باید سیاستگذاری‌های کلان در این مجمع انجام شود. بی تردید برگزاری دو جلسه به صورت سالانه وقت زیادی از افراد نمی‌گیرد؛ لذا آنها می‌توانند با داشتن سایر مشغله‌های خود برای حضور در این مجمع نیز وقت بگذارند.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰
در حوزه خدمات خودرویی می‌طلبید که برنامه ریزی‌های لازم انجام شود تا ناوگان حمل و نقل دانش آموزی به استانداردهای کشورهای دیگر نزدیک شده و بتوانیم حمل و نقل دانش آموزی را از لحاظ اقتصادی به جایی برسانیم که برای بخش خصوصی صرفه اقتصادی داشته باشد.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۲
با توجه به اهمیت این ماجرا رئیس کمیسیون حمل و نقل باید به عنوان ناظر در مترو حضور داشته باشد تا دغدغه‌‌ها را بهتر بتوانند پیگیری کنند.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
به نظر من به جای انتخاب از اعضای شورا و چهره های حاضر در همه میدان ها حضور دارند، فرصت را به جوان های خلاق بدهید.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹
بوستان آب و آتش یکی از جذاب ترین بوستان های شهرتهران برای خانواده ها و خصوصا کودکان است که امیدواریم در روز چهارشنبه با هنرنمایی عروسک گردان ها و گروه های مختلف هنری یک عصر شاد و پرنشاط را داشته باشیم.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷
حبیب زاده در واکنش به این امر عنوان کرد: پیشنهادی از سمت شهردار فعلی نداشتیم و پیشنهادات مربوط به شهردار قبلی است و بهتر است این انتخاب مسکوت بماند.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶
: این شرایط زندگی و کار که ناشی از فقر شدید است متاسفانه با رشوه خواری و باج گیری برخی کارکنان و ماموران فاسد شهرداری تهران تشدید می‌شود و کودک کار 9 ساله‌ای 20 ساعت زباله جمع‌آوری می‌کند تا آخر ماه حداقل درآمد را داشته باشد و گاهی ناچار می‌شود تا نیمی از درآمد اندکش را به ماموران فاسد شهرداری باج بدهد....
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸
با این حال به مدت دو سال زیر برف و باران و آفتاب قرار دارند و این در حالیست که کمبود اتوبوس در خطوط دیگر اتوبوسرانی شهر تهران مشهود است.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۷
احتمال می‌رود طی فردا (۲۹ مرداد) وزش باد در برخی ساعات سبب خیزش گرد و خاک و برغلظت ذرات معلق به طورنسبی افزوده شود.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۶
امروز نیز کشور با توطئه مشابهی از سوی بیگانگان به ویژه مثلث شوم آمریکا، ‌اسرائیل و برخی دولت‌های عربی مواجه است و ما باید با همدلی وحدت و هم صدایی در موضوع بدعهدی آمریکا و زیاده خواهی بیگانگان یکپارچه و متحد بایستیم.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴
کیومرث کلانتری رئیس سازمان محیط زیست استان تهران در گزارشی از وضعیت مطالعات انجام شده در مسیر فرودگاه امام (ره) گفت:٩٣ نقطه آلاینده در تولید بوی نامطبوع مسیر فرودگاه شناسایی شده است که ٢٨ کانون اصلی به دست آمده است.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۶
موضوع کارکنان بازنشسته شهرداری نیز یکی از موضوعاتی بود که در جلسه هم اندیشی مورد بررسی قرار گرفت. همچنین نحوه انتصابات و در نهایت بررسی وضعیت یک بانک خصوصی متعلق به کلان شهرها یکی از محورهایی بود که در این جلسه بررسی شد. اعضای هیئت مدیره توسط سهامداران معرفی شدند و بانک مرکزی در حال بررسی اعضای هیئت ...