نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
سومین همایش بزرگ تشخیص و پیشگیری از سرطان سینه
۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۷
سومین همایش بزرگ تشخیص و پیشگیری از سرطان پستان به همت خیریه راز و با حمایت مالی دی دی واتر در شهرستان ری برگزار شد.
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۳
«بهترین انتخاب برای ماندگار شدن و جاودانگی، عهد بستن با خداوند است تا در دل مردمانی بمانی که به آنان عشق می‌ورزی.این همان جایگاهی است که، غلامرضا تختی، پهلوان پهلوانان برای خویش برگزید. یادش گرامی.»
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲
بلدیه | شورای شهر برای خرید خانه تختی و باشگاه پولاد ۳ و نیم میلیارد بودجه مصوب کرده است این در حالی است که خانه مذکور به نام جهان پهلوان تختی یا پدرش ثبت نشده است.  غلام‌رضا تختی در محله خانی‌آباد در جنوب تهران متولد شد. «رجب خان» (پدر تختی) متولد ۱۲۷۴ محلهٔ دروازه غار ...
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲
بلدیه | مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه با بیان اینکه فقط ۳۰ درصد واگن های دپوشده مترو در گمرک بندرعباس ظرف چند روز گذشته آزاد شده است،‌ گفت:‌ واگن جدیدی هنوز ترخیص نشده است. علی امام مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه در پاسخ به این پرسش که گمرک ایران با ترخیص ۸۰ درصد واگن های مترو که ...
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۱
بلدیه | مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از کمبود ۳۰۰۰ دستگاه اتوبوس در پایتخت خبر داد.  پیمان سنندجی که در یک برنامه رادیویی سخن می‌گفت، در این باره اظهار داشت: در حال حاضر باید حدود ۹۰۰۰ دستگاه اتوبوس عمومی در شهر تهران فعالیت می داشتند، در حالی که امروزه فقط ۶۰۰۰ دستگاه اتوبوس عمومی ...
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۲
در راستای جلوگیری از موازی کاری و رفع این چندگانگی اقدام کردیم تا به صورت مستقیم موضوع آموزش شوراها بر عهده شورای عالی استانها قرار گیرد.
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۶
دستگاه‌های حکومتی در این بخش خودشان را کنار کشیده اند و شهرداری‌ها در این موضوع که با سلامت شهروندان در ارتباط است، تنها مانده اند. شهرداری‌ها باید در مسائل مربوط به پسماند حمایت و پشتیبانی شوند.
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴
میرلوحی با بیان اینکه باید رویکرد سازمان ورزش تغییر کند، گفت: برون‌سپاری باید انجام شود و اداره و بنگاه‌داری توسط دولت و دستگاه‌های غیردولتی پرهزینه است و کارایی کمتری دارد.
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴
میانگین ۲۴ ساعته شاخص آلودگی هوای تهران تا ساعت ۸ صبح امروز ، 118 است و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس جامعه قرار گرفت.
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰
امید است با استعانت از پروردگار یکتا و در راستای تحقق شعار تهران شهری برای همه با بهره‌‌گیری از استعداد و توانمندی‌های نیروهای لایق، کاردان، متخصص و متعهد شهرداری تهران موجب خدمت‌رسانی مفید و مؤثر به شهروندان عزیز را فراهم آورید.
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹
بلدیه | معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، آخرین وضعیت پروژه احداث آزادراه شهید شوشتری را مورد ارزیابی میدانی قرار داد. ایرج معزی، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران به اتفاق "مرتضی رحمان زاده" شهردار منطقه ۱۳ به محل کارگاه های پروژه احداث آزادراه شهید شوشتری رفت  تا ضمن سرکشی به کارگاه ...
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۸
موضوع بستن کمربند ایمنی در خودروهای داخل شهر در دهه های گذشته ایران امری دور از ذهن به شمار می آمد، در حالی که اجرای قانون محکم در این حوزه موضوع کمربند ایمنی را به امری بدیهی مبدل کرده است.
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰
نگین تاجی با بیان اینکه تنها 50 درصد مردم تهران عوارض‌های سالیانه خود را پرداخت می‌کنند، ادامه داد: 2000 میلیارد تومان معوقات باقی مانده در حوزه عوارض از سالهای قبل داریم.
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹
انتظار می‌رود تا صبح فردا (۱۸ دی) وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت در آستانه شرایط نامطلوب برای گروه‌های حساس قرار داشته باشد و در طول روز بر غلظت برخی آلاینده‌ها از جمله ذرات معلق به طور نسبی افزوده شود.
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹
ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان با استناد به برخی توییت‌ها و مصاحبه هایم از من شکایت کرده است و گویا نامه‌نگاری‌ها با پلیس فتا در مورد تعیین صحت و سقم توییت‌ها و مصاحبه های منتسب به من، انجام شده است.
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸
حجت نظری، عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه دیروز شورا در تذکر پیش از دستور خود با بیان این که در آستانه سالگرد فوت «جهان‌پهلوان تختی» قرار داریم، از وضعیت خانه و باشگاه تختی انتقاد کرد. او گفت: متأسفانه خانه پدری تختی و زورخانه پولاد از وضعیت مناسبی برخوردار نیستند. این‌ در حالی است که خانه پدر تختی ...
 
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷
در مسیر برگشت نیز میدان محمدیه، خیابان خیام، خیابان شوش، میدان شوش و میدان خراسان ادامه مسیر داده و سرویس رسانی انجام می شود.
 
بازگشایی درهای «میدان مشق»
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۶
شهردار پایتخت از تقویت نور عمومی میدان مشق خبر داد و گفت: بر اساس توافقات قبلی نورپردازی ساختمان‌های تاریخی میدان با هماهنگی شهرداری تهران، وزارت امور خارجه و اداره برق انجام می‌شود.
 
استخدام بستگان مدیران ارشد و اعضای شورا در شهرداری ممنوع شد
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴
این مصوبه‌ای است که بالاخره با رأی هیأت حل اختلاف ابلاغ شد. هیأت حل اختلاف هم اعتراض هیأت تطبیق به بند 10 مصوبه مدیریت تعارض منافع را وارد ندانسته و نظر شورا را تأیید کرد.
 
انتصاب جدید شهردار تهران/دبيركل مجمع شهرداران كلانشهرها انتخاب شد
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳
پیروز حناچی شهردار تهران و رئیس مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران طی حکمی، "کمال مرادی" را به عنوان "دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران"منصوب شد.