نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه در کنار توسعه خطوط مترو باید به توسعه ناوگان و تامین واگن به منظور خدمات رسانی بهتر به شهروندان توجه شود، گفت: برنامه ریزی های لازم در این زمینه صورت گرفته است.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
باید حمل و نقل انبوه برای این منطقه مورد مطالعه قرار گیرد. توصیه من این بود که خط چهار مترو با شاخه‌ای به این منطقه متصل شود و با احداث سه یا چهار ایستگاه می‌توان نیاز این منطقه را به مترو مرتفع کنیم؛ البته باید دسترسی متروی کرج به این منطقه مطالعه انجام شود.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱
پروژه تقاطع دوگاز در اتوبان مخصوص کرج به عنوان تنها تقاطع باقی مانده در این اتوبان تا پایان سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید که امروز اعضای شورای شهر از این پروژه بازدید کردند.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱
تسهیل گری، گفت و گو و جلب رضایت شهروندان ساکن در حوزه بلافصل پروژه به زودی از طریق راه اندازی دفتر تسهیل گری و از سوی منطقه 11 آغاز می شود که نتایج مطالعات ترافیکی و تسهیل گری در شکل بخشیدن به پردیس فرهنگی رودکی تاثیر گذار خواهد بود.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰
بلدیه | شهردار منطقه 20 از توقف پروژه توسعه بیمارستان هفتم تیر از یک سال گذشته خبر داد و گفت: تعیین تکلیف درختان قدیمی معارض با این طرح با کمیسیون ماده 7 شهرداری تهران است. به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه 20 سید احمد صفوی در جریان بازدید اعضاء شورای اسلامی شهر تهران از بیمارستان هفتم تیر ...
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۹
اين مجموعه با بيش از 300 متر مربع، با هدف افزايش امکانات ورزشي با همكاري شوراياري محله پيروزي، براي بانوان در گروه‌هاي سني مختلف ساخته شده است.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۸
مجموعه شهری منطقه تعامل بسیار مناسب و سازنده ای را با مجموعه نیروهای مسلح در رابطه با تعیین تکلیف اراضی متعلق به ارتش و وزارت دفاع دارد که با همکاری های صورت گرفته فیما بین، بزودی شاهد اجرایی شدن توافقات خواهیم بود.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۷
اگر مردم یا سیستم بدانند چه اقداماتی انجام می‌شود، سیستم نظارتی ایجاد می‌شود که تخلف را کاهش می‌دهد. بنابراین تخلف در عدم شفافیت است.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۶
فرهنگ سازی نقش بسزایی در آشنایی مردم به اهمیت موضوع تفکیک زباله داشته و در این سال ها میزان مشارکت شهروندان در تفکیک زباله های خشک از تر خوب بوده است.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴
خوشبختانه طی بیش از 4 ماه از فعالیت تیم مدیریتی جدید وضعیت موسسه به ثبات نسبی رسیده است و امید می رود در تداوم همین روند صیانت از دارایی های کارکنان خدوم شهرداری و انجام سرمایه گذاری های مطمئن و با ثبات تر به بهترین شکل صورت گیرد.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۳
برگزاري برنامه هاي شاد و مفرح و اجراي نمايش با موضوع بازيافت مسابقه و اهداي جوايز از جمله برنامه هاي جشن بازيافت است.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳
خستو با اشاره به اختلافات بین اعضای شورای شهر کرج اضافه کرد: «اینکه بین اعضای شورای شهر اختلافی بر سر انتخاب شهردار رخ دهد دلیلی برای بحرانی بودن وضعیت شورا نیست. در نهایت دیدیم که شهردار با اکثریت آرا انتخاب شد و به غیر از این موضوع اختلاف دیگری بین اعضای شورا وجود ندارد.»
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲
راستا تعداد 18 عدد نیمکت ویژه معلولین در بوستان نرگس ناحیه سه نصب شده است.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰
با همراهی کمیته های محلی و منطقه ای در تدوین سند برنامه و تکمیل پروژه ها و تخصیص اعتبار متناسب بتوانیم عقب ماندگی منطقه را حل کرده و رضایتمندی شهروندان را جلب کنیم.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹
طبقه دوم تونل آرش-اسفندیار که به عنوان فاز نخست این پروژه راهگشای ترافیکی شناخته می شود، شامل بیش از 600 متر طول مسیر تونلی و رمپ های ورودی و خروجی است.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۷
در همین راستا سلسله اقداماتی همچون افزایش سرمایه های اجتماعی با رویکرد اعتماد افزایی و مشارکت بیشتر شهروندان در حوزه های شهرسازی، اجتماعی، خدمات شهری و عمرانی با هدف توجه به مشکلات معیشتی مردم، نوسازی بافت های فرسوده، دستیابی به حمل و نقل پاک، توجه به ایمنی شهر و شهروندان و در نهایت بازگشت هویت به قلب ...
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲
در این خصوص عواقبی این برداشت های بی رویه آب های زیر زمینی می تواند ایجاد کند با اسماعیل کهرم، کارشناس محیط زیست، مشاور رئیس سابق سازمان محیط زیست در امور محیط طبیعی، گفت و گویی داشتیم که در ادامه می خوانید.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰
به گفته تکنسین اورژانس این فرد پس از سقوط روی ریل قطار مترو جان خود را از دست می‌دهد.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۸
براساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا وزش باد در برخی ساعات امروز (۳۰ خرداد) افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۷
با انتقال مدیریت شرکت مجتمع‌های ایستگاهی به مترو از طریق مشاوران خطوط نسبت به شناسایی ظرفیت‌های ایستگاه‌های مترو برای تاسیس مجتمع‌های ایستگاهی اقدام خواهیم کرد