نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
به گفته مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس رانی تهران مطالعات توسعه سامانه 5 که از دانشگاه علم و صنعت به میدان بیهقی و سامانه یک از چهارراه تهران پارس به سمت میدان آزادی در حال انجام است، در صورت امکان در دستور کار قرار خواهد گرفت.
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳
ساعی در خصوص این که طبق گفته خرم، نفراتی مثل او از چند جا حقوق می‌گیرند، اظهار کرد: این آقایان اصلا اطلاعات ندارند. من چهار سال است که حتی وارد فدراسیون تکواندو هم نشده‌ام و الآن هم سایه من را در فدراسیون با تیر می‌زنند، پس چطور به من حقوق می‌دهند؟ کمیته المپیک هم از حقوق 200 هزار تومانی 20 هزار تومان ...
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۱
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو در خصوص چگونگی استفاده از نوبت‌دهی آنلاین گفت:‌شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت معاینه فنی وقت معاینه فنی گرفته و حتی مکان خود را انتخاب و در زمان و مکان مشخص شده بدون اینکه در صف قرار گیرند معاینه فنی خودرو را انجام دهند.
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
در مورد ساختمان پلاسکو، مالک بنیاد مستضعفان بود و شهرداری بارها در این زمینه تذکر داده بود. این در حالی است که به دیگر مراکز تجاری نا ایمن هم بارها تذکر داده شده اما همچنان نسبت به آن‌ها بی توجهی می‌شود.
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۹
به اعتقاد خداکرمی اگر یک مدیر بسیار قوی بیاوریم ولی سیستم با آن کار نکند موفق نخواهد بود. سعی می‌کنیم مدیریت شهری به سمت و سوی مدیریت کارشناسی و چند فاکتوری برود.
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱
ویژگی شهردار مطلوب برای تهران را با هشتگ #شهردار_من بگویید.
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴
این استاد دانشگاه با بیان اینکه مدیران شهرداری باید به دنبال راهکاری برای افزایش درآمدهای پایدار باشند، یادآور شد: در دوره قبل شهر به راحتی فروخته شد و تقریبا چیزی از آن جز برج و ساختمان‌های بلند و مراکز خرید باقی نمانده است،
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۶
ما دو گزینه پیش رو داشتیم یکی پایداری و انسجام شورا که با آن پیام وحدت بدهیم و یکی هم پایبندی به رای میلیونی مردم تهران. این در حالی است که رفتن محسن هاشمی از شورا قطعا به ضرر شورا بود.
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳
عضو سابق شورای شهر تهران گفت: این تفاوت آرا در مورد افرادی که دارای سوابق متفاوت هستند، نشان از رأی‌گیری سیاسی، برنامه‌ریزی و فشار از بیرون دارد وگرنه به نظر من آرا باید برعکس می‌شد.
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۸
حناچی با بیان اینکه کمتر شهری در دنیا است که در شمال آن سلسله‌ کوه‌هایی همچون البرز قرار دارد که 240 میلیون متر مکعب آب برای مردم شهر هدیه می‌کند، گفت: باید شهر را یک جور دیگر نگاه کنیم تا وضعیت بهتری ایجاد شود.
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳
ورودی دیگری که طرح‌ها به صحن مجلس شورای اسلامی ارسال می‌شود از طریق دستگاه قضایی ارسال می‌شود به دادگستری به عنوان رابط بین دستگاه قضا و دولت این لوایح را به مجلس ارسال می‌کند.
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷
من نمی‌دانم چنین ادعاهایی از کجا آمده است؟ اما در آن جلسه من تنها به عنوان منشی صحبت‌هایی کرده‌ام و خبری از تهدید به استعفا و یا جدل نبوده است.
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵
در 6 ماه گذشته دو کارخانه تولید بتن را طبق بند 20 پلمب کردیم و مدیر کارخانه به نوعی مجبور شد، برای ادامه فعالیت واحد صنعتی موارد زیست محیطی مورد نظر را رعایت کند.
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶
تا پيش از سال 77، شهردارتهران توسط وزير كشور منصوب مي‌شد؛ شهرداري كه طبيعتا نزديك به خط مشي فكري و سياسي وزير كشور و هم طيفان وي بود.
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۹
پورسیدآقایی با بیان اینکه جای پارک و پارکینگ پیش بینی نشده است و همه بازدیدکنندگان باید با وسایل حمل و نقل عمومی تردد کنند، گفت: اگر مردم همراهی کرده و از حمل و نقل عمومی استفاده کنند ترافیک بدی در منطقه نخواهیم داشت.
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸
در جریان این رأی‌گیری که با نظارت چهار عضو از جریان‌های مختلف سیاسی اصلاح‌طلب برای شمارش بالای سر منشی و رئیس شورا انجام شد، محسن هاشمی دخالتی نکرد و گفت: چون نام من هم در میان گزینه‌های انتخابی هست، در شمارش دخالتی ندارم تا شائبه‌ای هم نباشد. محسن هاشمی برای خیال‌جمعی همکارانش و در ادامه توافق جلسات ...
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۲
استدلال دوم این است که محسن هاشمی در مقام رئیس شورای شهر در حقیقت می‌توانست یک بازوی اجرایی نیرومند برای هر کسی که شهردار می‌شود را بازی کند. یعنی می‌تواند تمام شورای شهر را بسیج کند و پشت شهردار قرار دهد.
 
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۱
حضرتی با بیان اینکه شهردار آینده تهران باید ضد فساد و مشهور به پاکدستی باشد،‌ گفت: لایه‌های مختلف و جنس کار در شهرداری خود به خود آلوده‌کننده است و افراد را در معرض اتهام قرار می‌دهند بنابراین شهردار آینده باید روحیه ضد فساد داشته باشد و سوابقش هم این را نشان دهد.
 
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۰
با تکیه‌بر اینکه فردی سی سال پیش مدیر توانمندی هم بوده است نمی‌توان گفت امروز نیز مدیر موفقی خواهد بود
 
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹
در صورت کلی مهم این است که شهردار آینده، تهران را بشناسد، سابقه فعالیت شهرداری داشته و بتواند با مسئولان مختلف نظام هماهنگی و تعامل داشته باشد و توجه آن‌ها را برای حل مشکلات شهری جلب کند.