نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۸
نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران ابعاد مختلف جابه‌جایی و یا تعطیلی نمایشگاه سئول را تشریح کرد.
 
۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۵
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، رحمت اله حافظی صبح امروز به جمع خبرنگاران آمد تا به ارائه گزارشی از عملکرد خود در شورای شهر تهران و ریاست بر کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری بپردازد.
 
۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۳
نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران ابعاد مختلف جابه‌جایی و یا تعطیلی نمایشگاه سئول را تشریح کرد.
 
۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۶
عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: به دلیل موانع و محدودیت هایی که در طرح جامع طرح ترافیک برای ما مشخص شده است، نمی توانیم خطوط مترو را از همه مسیرها عبور دهیم.
 
۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۹
یک عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها اظهار کرد: تغییر زمان ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات شوراها باید با بررسی و کار عملیاتی صورت گیرد چرا که زمان‌بندی برگزاری انتخابات در مراحل مختلف از سوی وزارت کشور مشخص شده است.
 
۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۸
در شش روز گذشته در هر یک از مناطق ۲۲ گانه شهر تهران رویدادهای محلی و منطقه‌ای رخ داده است که برگزاری یلدای مهربانی تقریبا فصل مشترک همه مناطق پایتخت بوده است.
 
۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۷
معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، لزوم تجدید نظر در نظام برنامه‌ریزی را با هدف توزیع عادلانه بودجه،‌ امکانات و اعتبارات در سراسر کشور مورد تاکید قرار داد.
 
۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۵
مدیر سامانه معولان و جانبازان شرکت واحد اتوبوسرانی از تقویت این ناوگان با خرید 50دستگاه ون خبر داد.
 
۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۴
مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: در حال حاضر در چهار راه‌ها تعداد زیادی از کودکان و زنان زیادی در حال تکدی گری هستند، تمامی سرشاخه های این باندها شناسایی و به زودی دستگیر می‌شوند.
 
۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۳
یک عضو شورای شهر تهران گفت: ترافیک تهران محصول تولید گسترده و فله ای اتومبیل های بی کیفیت و موتورسیکلت است
 
۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۳
رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران درسومین گردهمایی کاربران سامانه پژوهش یار از تدوین طرح یکپارچه سازی پژوهش های شهرداری تهران خبر داد.
 
۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۱
رییس شورای اطلاع رسانی شهرداری تهران در واکنش به اظهارات اخیر یک عضو شورای شهر درباره ترافیک تهران گفت:مگر اعضای محترم شورای شهر از بی توجهی دولت به تکالیف خود در قبال توسعه حمل و نقل عمومی مانند اعتبارات مترو و تحویل واگن و ... همیشه شکایت نمی کنند؟ مگر در صحن شورا بارها نسبت به برگزاری نمایشگاه های ...
 
۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۰
فتح اللهی در اولین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار منطقه 13 از اعطای 5312 مورد انشعاب رایگان آب و فاضلاب در بافت های فرسوده از زمان تصویب این مهم در ستاد ملی بازآفرینی پایدار که از طریق تهاتر بین دستگاه های خدمات رسان و شهرداری تهران صورت می گیرد، خبر داد.
 
۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۳
با توجه به فعالیت سامانه بارشی، امروز برای مناطقی از شمال شرق و شرق كشور بارش باران و برف و وزش باد پیش بینی می شود.
 
۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۸
رييس پليس راهور: باید محدودیت‌های جدیدی براي تهران اعمال کنیم رييس كميته حمل و نقل شورا : ترافیک یک ماه اخیر تهران «مصنوعی» است و غیرعادی
 
۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۷
سئوال ساده است؛ از آنجا که شهرداری نهادی خدماتی تعریف شده ‌و مدیریت تابلوهای تبلیغاتی شهر با این نهاد است، چرا بسیاری از بنرهای تبلیغاتی نصب شده در سطح پایتخت بدون کوچکترین نگاه فرهنگی و اجتماعی، مفهومی کاملا سیاسی و در برخی موارد اهداف جناحی و حزبی دارند؟
 
۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۶
اختتامیه سومین جشنواره غذا و سفره های رنگین بازنشستگان شهرداری تهران به مناسب شب یلدا عصر دوشنبه ۲۹ آذر ۹۵ در برج میلاد برگزار شد.
 
۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۴
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به ارائه خدمات امدادی برف و کولاک در ۱۵ استان کشور در ۴۸ ساعت گذشته، عنوان کرد: بر این اساس یک‌هزار و ۷۷۶ تن از هموطنان از خدمات امدادی لازم استفاده کردند.
 
۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۲
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به جمع آوری ۱۱ هزار و ۴۸۷ متکدی از سطح شهر تهران، گفت: این افراد توسط ۳۳۷۹ گشت فوریت‌های خدمات اجتماعی که در سه شیفت ۸ ساعته در طول شبانه روز و از خرداد ماه سال جاری مشغول به کار بودند جمع آوری شده‌اند.
 
۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۱
پدال نیوز- مدیر مرکز صدور آرم طرح ترافیک شهرداری تهران از ثبت اطلاعات بالغ بر ۳۶ هزار خودرو در سامانه طرح ترافیک سال ۹۶ خبر داد.