نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵
اقدامات لازم برای رفع مشکل معارضین خدمات رسان شامل؛شرکت مخابرات و ادارات آب و برق صورت گرفته و این امر در حال اجرایی شدن است که در حال حاضر نیز باتوجه به اهمیت خط لوله آب، رفع معارض این امر در حال انجام است که اقدام همزمان تمامی معارضین باتوجه به مسائل ایمنی و فنی امکان پذیر نیست و تلاش بر این است که ...
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۳
در نهضتی تحت عنوان درختکاری از فروردین ماه امسال نیز با مشارکت مدیران شهری، مسئولین ادارت و نهادها، آحاد شهروندان اعم از خانواده های معظم شهدا، دانش آموزان، ورزشکاران، بسیجیان در اقصی نقاط این بخش از پایتخت راه اندازی و طی آن 80 هزار اصله درخت و درختچه های مقاوم در برابر کم آبی غرس شد.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲
آن دسته از پروژه های عمرانی که پیشرفتی فراتر از 80 درصد دارند، تا پایان سال جاری تکمیل و تحویل شهروندان شوند.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰
به گفته مدیرعامل شرکت شهرسالم این طرح پس از تدوین به مراجع بالادستی ارائه می‌شود و در صورت تائید، قابلیت اجرایی شدن در تمام اماکن شهرداری را دارد.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰
هر شب یکی از اقوام ایرانی در میان شهروندان حاضر شده تا فرهنگ اقوام مختلف برای شهروندان شرح داده شود.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷
کشورهای شرکت‌کننده در این جام برای انسجام و یکپارچگی کشورشان از این رویداد استفاده می‌کنند تا خوشحالی و شادی و نهایتا هیجان ناشی از برد و باخت را زمینه‌ای برای گسترش نشاط و شادی در جامعه کنند.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶
کارایی سراهای محلات در کاهش آسیب‌های اجتماعی که یکی از اهداف اولیه بود ارزیابی نشده و مشخص نیست که این سراها در اهداف تشکیل خود چقدر موثر بودند؟
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۵
تعداد 10دستگاه خودروی جمع آوری پسماند خشک، توزیع 1000 عدد کیسه زباله به این امر پرداختند و 500 پکیج پذیرایی با بسته بندی سازگار با محیط زیست به فعالان اهدا شد.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بانک مرکزی دلایلی را برای برکناری مدیرعامل بانک اعلام کرد، گفت: در مورد دلایل رفتن مدیرعامل سابق صحبت نمی‌کنم.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲
محمد سالاری عضو و رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران طی نامه‌ای به شهردار منطقه ۲۲ از اقدامات وی و سایر پرسنل حوزه شهرسازی منطقه به دلیل تکریم ارباب رجوع قدردانی کرد.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱
پیرو اخطارهای مکرر قبلی و بر اساس بررسی‌های فنی انجام شده برابر حکم دادستان تهران ملک فخریه تا انجام اقدامات ایمن‌سازی و رفع خطر کامل برابر دستورالعمل‌های قانونی پلمب و تردد شهروندان در آن ممنوع است.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۰
موتورسیکلت های کاربراتوری به دلیل تنظیم نبودن نسبت هوا به سوخت آلاینده ذرات معلق کمتر از ۵/۲ میکرون تولید می کنند که در شرایط حاضر مسئله اصلی آلودگی هوای تهران و تعدادی از کلانشهرهای دیگر است.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۶
در آخرین روزهای خرداد ماه امسال با خبر شدیم که شهرداری منطقه 12 قراردادی برای استحکام بخشی این اثر تاریخی منعقد کرده است که امیدواریم هر چه زودتر این مهم به اتمام برسد.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵
در صورت تداوم رویه اسامی مناطق و شمار پرونده ها را در جلسه آینده و در صحن اعلام می‌کنم و انتظار داریم شهردار تهران با شهردار مناطق متخلف که اقدام به صدور پروانه برج - باغ کردند برخورد کرده و دستور ابطال پروانه‌ها را صادر کنند.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۴
امسال نیز مانند سال‌های ۹۵ و ۹۶، هوا روز بحرانی و ناسالم برای همه نداشت و وضعیت هوا طی سال‌های اخیر هیچگاه مانند پاییز و زمستان به شرایط وخیم نرسیده است.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳
محمود میرلوحی با بیان این که امروزه همه از جمله ابر و ماه و خورشید و .... در کار هستند که امید و نشاط را در کشور ایجاد کنند، گفت: اما ترامپ ، اسرائیل و فرصت طلبان داخلی در حال پمپاژ یأس در جامعه هستند.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۲
با توجه به شرایط جوی تهران، احتمال می‌رود وزش باد در برخی ساعات طی امروز (۳ تیرماه) سبب خیزش گرد و خاک و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در سطح شهر شود.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۱
افکار عمومی و مردم ایران از ما مسئولان انتظار دارند که تنها به سخن گفتن و دادن شعار اکتفا نکرده و در تراز افرادی همچون چمران به خدمت بپردازیم و مسئولیت را وسیله و نردبانی برای بالا رفتن خود و کسب امتیازات مالی نکنیم و به اسم ارزشها، آزادی، حقوق مردم را نقض نکنیم.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰
یکی دیگر از موضوعات مورد صحبت ، تغییرات در بانک شهر بود که شهرداری تهران، به عنوان یکی از سهامداران بانک شهر می بایست نسبت به بررسی وضعیت این بانک اقدام کند.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۹
یکی از برنامه‌های محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران هم رسیدگی به وضعیت بانک شهر بود ولی نمی‌دانیم به چه دلیل انتخاب مدیرعامل جدید از دستور کار خارج شده است.