نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
اعضای شورای شهر امروز به دیدار جهانگیری می روند
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۱
رئیس شورای شهر تهران از برگزاری جلسه مشترک چند عضو این شورا با معاون اول رئیس جمهور به منظور بررسی مسائل مختلف مدیریت شهری خبر داد.
 
برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران شد
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷
شهردار تهران در حکمی برزین ضرغامی را به عنوان مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران منصوب کرد.
 
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۵
رئیس شورای شهر تهران اعضای شورا در خصوص ساخت پلاسکوی جدید را اعلام کرد و گفت: یکی از موضوعاتی که شورای شهر پنجم به آن اهتمام ویژه داشت، موضوع ساخت و ساز و حل مشکل پلاسکو بود که این موضوع را با جدیت دنبال کرده و با همه دست اندرکاران امر همچون بنیاد مستضعفان، شهرداری، معاونت شهرسازی و ... در مورد ساخت ...
 
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۹
رئیس شورای شهر تهران اعضای شورا در خصوص ساخت پلاسکوی جدید را اعلام کرد و گفت: یکی از موضوعاتی که شورای شهر پنجم به آن اهتمام ویژه داشت، موضوع ساخت و ساز و حل مشکل پلاسکو بود که این موضوع را با جدیت دنبال کرده و با همه دست اندرکاران امر همچون بنیاد مستضعفان، شهرداری، معاونت شهرسازی و ... در مورد ساخت ...
 
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۰
به گزارش ایسنا، محسن هاشمی در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اشاره به موضوع کسبه پلاسکو و ساخت و ساز در محل ساختمان قدیمی، گفت: سازمان میراث فرهنگی نسبت به حریم بناهای تاریخی در پی ساخت ساختمان جدید درمحل پلاسکو نگران است و با این حال شورای شهر پنجم تصمیم گرفت که برای حل سریع مشکلات ...
 
۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۵
رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: متاسفانه تعداد پرسنل با ساختار مصوب در شهرداری تهران تطبیق ندارد و مغایرت هایی وجود دارد. باید مشخص شود که شهرداری تهران چه تعداد نیرو دارد و چه تعدادی از آن مازاد بر ساختار مصوب است. شهرداری باید در این زمینه پاسخگو باشد.
 
۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۲
متروی تهران و معاونت حمل و نقل شهرداری در پاسخ به انتقادات شهروندان در خصوص مشکلاتی که پله برقی ایستگاه ها ایجاد کرده و کمبود واگن‌های مسافربری، اقدامات خود را تشریح کردند.
 
۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۱
ناوگان ثبت مکانیزه تخلفات ساکن پایتخت با تحویل 5 دستگاه خودروی کنترل مکانیزه پارک حاشیه ای در مراسمی از سوی دکتر محمدباقر قالیباف شهردار تهران به سردار محمدرضا مهماندار رییس پلیس راهور پایتخت، رسماً آغاز به کار کرد. معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه مراسم تحویل این خودروها با تأکید بر ...
 
۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۹
رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران از آغاز فروش تورهای زمستانه آخر هفته های تهران خبر داد.
 
۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۸
رئیس کمیسیون معماری شورای شهر با بیان اینکه باید در زمینه آلودگی هوا تصمیمات، مصوبات و اقدامات مان مبتنی بر مطالعات، تجربیات جهانی و آسیب شناسی باشد، اعلام کرد: اقدامات موقتی و درمان های مقطعی برای رفع آلودگی هوا تاثیراتی زودگذر دارد.
 
۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۶
معاون مالی و اقتصادی بانک شهر از اعلام آمادگی این بانک برای اجرای پروژه موتورهای برقی خبر داد و گفت: حمایت از محیط زیست و کاهش انواع آلاینده‌ها از عمده‌ترین دلایل حمایت از این پروژه است.
 
۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۵
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران از عقد قرارداد برای خرید اتوبوس خبر داد و گفت: پس از طی شدن مراحل این قرارداد و در صورت امکان تولید این تعداد اتوبوس در کارخانجات داخلی، در اواخر سال جاری 500 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران افزوده خواهد شد..
 
۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۳
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: پیگیری حقوق کودکان و جلوگیری از استثمار و پایمال شدن حقوق آنان در جامعه، انگیزه و عزم جدی دستگاه‌های متولی این حوزه را می‌طلبد و شهرداری تهران با اجرای طرح جهاد مهربانی در راستای مصوبه شهر دوستدار کودک و تحقق این شعار پیشگام شده است.
 
۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۱
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ورود 65 دستگاه واگن متروی ساخت کارخانه واگن سازی تهران به خطوط متروی پایتخت از ظهر فردا خبر داد و گفت: با ورود این واگن ها، ظرفیت ناوگان ریلی تهران بالغ بر 225 هزار نفر در روز افزایش می یآبد.
 
۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۰
رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران از رییس جمهور درخواست کرد در گفت‌وگوی تلویزیونی امشب خود درباره مطالبات شهرداری تهران از دولت و برنامه پرداخت آن که جزو حقوق شهروندی تهرانی‌ها است، توضیح دهد.
 
۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۸
سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلب‌های شورای شهر تهران از احتمال بررسی رفتن مسجدجامعی از شورای شهر در جلسه فردا صبح این فراکسیون خبر داد.
 
۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۶
معاون سازمان تاکسیرانی از تشدید حضور و غیاب تاکسیرانان در روزهای بارشی با حضور و نظارت مدیران و معاونان سازمان تاکسیرانی و برخورد با تاکسیرانان غایب خبر داد.
 
۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۵
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: برای میدان انقلاب گنبدی فیروزه‌ای با ۲۲ آب‌نما در اطراف آن پیش‌بینی شده است.
 
۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۴
رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران درباره پدیده زباله‌گردی گفت: زباله‌گردی پدیده شومی است و به نظر می‌آید؛ تعمدی درباره آن وجود دارد و باید دید چه کسانی پشت این پدیده بوده و اجازه نمی‌دهند؛ شهرداری با موضوع مقابله کند.
 
۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۳
دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: بیان موضوع عقیم کردن افراد گور خواب و بی‌خانمان خلاف شرع و قانون است.