نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۶
برخی منابع تخریب بخشی از این بنای تاریخی را به نهادکتابخانه های عمومی نسبت داده اند.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
این عده از اعضای شورای شهر و شهرداری تبریز قبل از اینکه محاکمه شوند، مدت سه ماه در انفرادی نگه داشته شده و کوچکترین اجازه ای برای آنها و وکلایشان داده نشد تا با افراد بیرون ارتباط برقرار کنند.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
شهرداری های استان کرمانشاه کاملا متکی به منابع مردمی هستند که این منابع باید صرف رفاه مردم شود.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۱
افزایش سهم شهرداری ها از مالیات بر ارزش افزوده، عوارض آلایندگی یا عوارض سبز و همین طور فاصله گرفتن از فروش تراکم و تغییر کاربری از مهم ترین بخش های این طرح است.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۴
منابع آب زیرزمینی به پایان رسیده و به علت کمبود بارندگی اکثر چاه‌ها خشک شده‌اند. به عنوان مثال در روستای ساندک‌زهی، هزینه حمل و خرید یک تانکر آب ۱۰۰ هزار تومان است که برای یک خانوار ۵ نفره حداکثر تا یک هفته کفاف می‌دهد.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۳
اگر وعده‌های واقع‌بینانه ندهیم خود شما خبرنگاران از ما می‌پرسید که چرا فلان قولی را که دادید؛ عمل نکردید. یکی از دلایل اصلی هم اصرار زیاد خبرنگاران برای آن است که از ما عدد بگیرند.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۱
شهرداری منطقه 2 در عرصه 120 هکتاری برج میلاد هیچ اختیاری ندارد و این در حالیست که تخلفاتی در این مکان وجود دارد.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۰
رشناسان شهرداری تمام پردیس دانشگاه را بررسی کردند و بعد از آن پروژه وارد مرحله تشکیل پرونده شد که در نهایت پروانه ساخت را به دانشگاه ایران دادند.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۹
تنها تفاوتی که در خصوص خودروهای دارای سهمیه نسبت به سال گذشته ایجاد شده و شائبه کاهش درآمد شهرداری را القاء می‌کند این است که در سال گذشته، نهادها و اقشار دارای سهمیه، هنگام ثبت‌نام و در ابتدای سال، عوارض خود را پیش‌پرداخت می‌کردند اما در طرح جدید، این عوارض به‌مرور زمان و برحسب میزان استفاده خودروها ...
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۸
علاوه بر اعتباراتی که مربوط به آزادسازی اراضی است ،۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این کمربندی برآورد شده که با مساعدت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مقرر شد مقدمات جذب اعتبارات این طرح در بودجه سال آینده دارای ردیف اعتباری شود.
 
۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۷
باغ وحش محل نگهداری حیوانات در محلی مشابه زیستگاه طبیعی است ولی در حال حاضر شرایط نگهداری حیوانات در این باغ وحش مناسب نیست و باید پیگیری لازم در این راستا صورت گیرد.
 
۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۸
محسن هاشمی در جریان این بازدید گفت: منطقه 21 یکی از منظم ترین مناطق تهران است و یکی از نقاط بارز آن همگرایی صنعت و سکونت است.
 
۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۷
شهردار منطقه ۱۳ پس از گوش فرا دادن به خواسته های مردم در پاسخ به اظهارات مردم گفت:‌ متاسفانه در این منطقه بافت محروم وجود دارد و هر چقدر هم کار کنیم کم است. معضل بافت فرسوده در منطقه جدی بوده و شرایطشان اسفناک است.
 
۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۵
براساس آمارهای موجود، بیشترین تذکرها به ترتیب مربوط به مناطق ۱۵، ۱۲، ۱۴ و ۲۰ است و منطقه ۴ نیز تاکنون کمترین میزان تذکر را از سوی مدیران شهری دریافت کرده است
 
۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۴
هنر مدرن دیوارنگاری با ابزاری متفاوت مانند افشانه، رنگ پاش و انواع قلم موها نمود یافته است ولی در اکثر کشورها نقاشی کردن و ترسیم هرگونه علامت و تصویر بر دیوار املاک و اماکن بدون کسب رضایت صاحبان ملک، غیر مجاز و جرم دارای پیگرد قانونی محسوب می ‎‎شود.
 
۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۱
خلیلی اردکانی با بیان اینکه نتیجه ظاهراً مبنی بر رد صلاحیت نیست، افزود: احتمالا نتیجه در جلسه علنی فردا اعلام شود.
 
۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۰
سازمان مدیریت پسماند از سال گذشته طی هماهنگی با معاونت خدمات شهری و اداره کل برنامه‌ریزی نسبت به انجام امور اولیه نظیر دریافت فرم‌ها از تمامی معاونت‌ها و تهیه گزارش‌های مربوطه جهت ورود اطلاعات به این نظام جامع آماری اقدام نمود و توانست به عنوان نخستین مجموعه لایه سوم اجرایی و در راستای تحقق اهداف این ...
 
۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۰
: موضوعات مطروحه با حضور ساکنین بر اساس اولویت بندی تقاضاها در 3 برهه زمانی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت که قابلیت اجرا داشته باشند، پیگیری خواهد شد.
 
۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸
الله ویردی با اشاره به استقبال خوب شهروندان از این گذر یک روزه گفت: این گذر با مشارکت اداره ارشاد شهر تهران برگزار و پیش بینی می شود هر ماه به صورت هفتگی ادامه یابد.
 
۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷
اقدام اول برای پل کریمخان مقاوم‌سازی و اقدام دوم بهسازی و نوسازی پل بود. لازم به ذکر است که برای پل کریمخان نیروها 24 ساعته و سه شیفته کار می‌کردند.