نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۰
رئیس شورای شهر تهران گفت: منتظریم تا گزارش نهایی درباره پرونده واگذاری املاک شهرداری آماده شود تا ما هم از تعداد و نحوه تخلفات باخبر شویم.
 
۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۸
مشکلات شهر تهران از حدود تحمل شهروندان و حتی تحمل خودِ شهر فراتر رفته است. برخی، ریشه آن را در طرح‌هایی که برای سامان‌بخشی شهر تدارک دیده شده (طرح‌های جامع و تفصیلی) می‌دانند و بخشی دیگر، آن را نتیجه بی‌کفایتیِ شهرداری و شورای شهر؛ و نهایتاً گروه سومی که بر غلبه سوداگری بر حوزه ساخت‌و ساز که خود ریشه ...
 
۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۷
رییس کمیته عمران شورای شهر تهران از تخریب طبقات اضافی پاساژ علاءالدین طبق زمان‌بندی خبر داد.
 
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۵
رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: وضعیت ترافیک عصرگاهی پایتخت به هیچ عنوان راضی کننده نیست و لذا باید هرچه سریعتر تدبیری در این زمینه اندیشیده شود.
 
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۵
دستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی از، لحاظ شدن حقوق شهروندی زندانیان، زنان و اصحاب رسانه در منشور حقوق شهروندی خبر داد و گفت: مسائل مرتبط با ضمانت اجرایی این منشور در آینده لحاظ می شود.
 
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۴
شهردار منطقه 11 گفت: با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران؛ احیای بافت تاریخی و ارزشمند میدان وحدت اسلامی در محدوده حصار ناصری تا یک ماه آینده آغاز خواهد شد.
 
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۳
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مقرر شده برای روان سازی ترافیک در سراسر شهر تهران، طرح اصلاح ترافیکی معابر اجرایی شود.
 
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۲
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه شهرداری باید حسابرسی‌ها دغدغه خود بداند افزود: نامعلوم بودن وضعیت برخی پروژه‌های مشارکتی در مناطق به عنوان یک بند مشترک در حسابرسی‌ها به چشم می‌خورد.
 
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۱
شاخص کیفیت هوای شهر تهران در دومین روز پیاپی با کاهش تمام آلاینده‌های جوی با عدد 47 در شرایط پاک قرار گرفت.
 
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۹
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به اینکه محدوده‌های جنوبی و مرکزی شهرداری استحکامات ناپایداری هستند لذا انجام عملیات هایی نظیر حفاری‌های مترو باید با دقتی بیش از آنچه در سایر نقاط انجام می شود،‌ صورت گیرد.
 
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۸
رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران در نشست فصلی ائمه جماعات مساجد منطقه ۲۰ که با حضور نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران، شهردار منطقه و امام جمعه شهرری برگزار شد، گفت: شهرداری تهران امسال ۳۵۰ میلیارد ریال برای کمک به مساجد اختصاص داده است.
 
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۷
مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور در روز آینده، از تقویت این سامانه در روز سه‌شنبه 30 آذر، خبر داد و روند بارش باران و برف را در نقاط مختلف کشور طی روزهای آینده تشریح کرد.
 
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۵
مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل ونقل و ترافیک از تمدید مهلت ثبت نام اینترنتی آرم طرح ترافیک سال٩٦ تا پایان روز پانزده دی ماه خبر داد.
 
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۱
حذف ردیف اعتبار اضطرار جمعیت هلال احمر از لایحه بودجه سال ۹۶، این سئوال را در اذهان نیروهای امدادگر تداعی می کند که با دست خالی چگونه می توان سوانح و حوادث را مدیریت کرد.
 
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۹
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: کنترل معاینه فنی از طریق دوربین های سطح شهر از دی ماه انجام خواهد شد، این دوربین ها بر کلیه خودروها به ویژه خودروهای سنگین نظارت دارند.
 
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۳
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به آمار متوفیان شهر تهران در آبان ماه سال 95 گفت: در میان مناطق 22 گانه شهر تهران بیشترین و کمترین فوتی های پایتخت مربوط به مناطق 4 و 21 است.
 
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۱
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از تشکیل کارگروهی توسط شهرداری و پلیس راهور برای بازبینی گره‌های ترافیکی پایتخت خبر داد.
 
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۹
بلدیه| دكتر مازيار حسيني افزود: شهردار محترم تهران همواره بر حمايت از رانندگان اتوبوس و تاكسي تأكيد دارند و به مسئولان حوزه حمل و نقل عمومي تكليف نموده اند تا از طريق انجام اقدامات حمايتي، در ارائه امور رفاهي و بهبود شرايط معيشتي اين قشر خدوم و شريف تلاش كنيم. وي با اعلام اين كه بيش از 100 هزار راننده ...
 
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با ابزار خوشحالی از همکاری شرکت های داخلی برای حضور در نمایشگاه مشارکت تولیدکنندگان ایرانی در صنعت مترو گفت :شرکت های داخلی صنعت مترو بسته حمایت ویژه ای نزد ما دارند که پشتیبانی های مالی و گمرکی و وام های کم بهره بخشی از این حمایت ها است.
 
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۷
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 از فرهنگ سازی ترافیکی و برگزاری 4000 نفرساعت کارگاه آموزشی در مدارس شمال شرق تهران خبر داد.