نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۲
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از اجرای دستورالعمل " تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی مدت معین سازمان‌های مستقل و شرکت‌های تابعه به دائم" خبر داد.
 
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۰
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران پیشنهاد افزایش ۱۰ درصدی بهای طرح ترافیک را مطرح کرده و این احتمال وجود دارد که شورا این میزان افزایش را به تصویب برساند.
 
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۹
شهردار تهران گفت:پول جرائم راهنمایی و رانندگی به خزانه دولت واریز می‌‌شود تا ۶۰ درصد آن به شهرداری و ۴۰ درصد نیز به نیروی انتظامی پرداخت شود ولی در شهر هزینه نمی‌شود این پول کجا می‌رود؟
 
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۸
مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران گفت: به همت مدیریت شهری تهران طی ده سال اخیر 5508 صندلی به تعداد صندلی های تئاتر در شهر تهران افزوده شده است.
 
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۷
مدیر کل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از تهیه چهار سند آسیب شناسی بخش محیط زیست و خدمات شهری با محوریت این دفتر خبر داد.
 
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۵
بلدیه| در حاشیه مراسم افتتاح ایستگاه مترو حسین آباد
 
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۱
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه ارزش افزوده نباید از منابع درآمدی شهرداری‌ها حذف شوند، گفت: تهران شهری است که با وضعیت فعلی تنها با ایجاد مدیریت یکپارچه شهری می‌تواند اداره شود.
 
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۰
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حال حاضر شورا برای اعمال نظارت بر شهرداری مشکل دارد آن وقت با لایحه مدیریت شهری و انتخاب شهردار از سوی مردم چگونه می توان انتظار داشت شورا موثر باشد.
 
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۹
رئیس کمیته میراث فرهنگی شهرداری تهران از ز رفتار دوگانه شهرداری تهران در برخورد با بناهای تاریخی ثبت شده در فهرست آثار ملی کشور انتقاد کرد.
 
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۹
معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران در چهارمین نشست شورای هماهنگی فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی شهرداری تهران گفت: برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران برش سوم تحقق شهر جامع است و با رویکرد اجتماعی و تسری آن به تمام حوزه‌ها تدوین خواهد شد.
 
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۷
فرماندار تهران بر برخورد با شبکه‌های تکدی‌گری تاکید کرد و گفت: برخی از این شبکه‌ها شناسایی و معرفی شده‌اند و از مردم تهران نیز بابت کمک نکردن به متکدیان تشکر می‌کنیم.
 
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۱
قائم مقام مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران از صرفه جویی یک میلیون دلاری با ساخت ۵۰ قطعه مترو توسط تولیدکنندگان داخلی در یک سال گذشته خبرداد.
 
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۶
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با برشمردن دلایل افزایش ترافیک شبانگاهی اخیر پایتخت، از اشباع شدن تمام ظرفیت معابر تهران در ساعات پایانی روز خبر داد و جزئیاتی از پیشنهاد حذف جریمه ورود به محدوده طرح‌های ترافیکی را تشریح کرد.
 
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۹
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه تحول پایتخت از بعد اجرای پروژه های عمرانی در ده سال اخیر به قدری گسترده بوده که حالا تهران به عنوان شهری جهانی شناخته می شود، گفت: شهردار تهران در طول یک دهه گذشته تلاش کرده با حداقل امکانات و بودجه، حداکثر اقدامات عمرانی که منجر به توسعه کلانشهر تهران ...
 
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۲
امروز ناپایداری به صورت بارش پراكنده برف و باران و وزش باد در پاره ای نقاط شمال غرب، دامنه های البرز غربی و مركزی و بتدریج از بعدازظهر در دامنه های البرز شرقی و شمال شرق پیش بینی می شود.
 
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۸
اردیبهشت ماه امسال هم همزمان با روز جهانی ارتباطات در مراسمی که به نکوداشت بنیانگذار علم ارتباطات و احیاگر آموزش روزنامه‌نگاری، استاد کاظم معتمدنژاد، اختصاص داشت، از سردیس جدید این استاد، به پاس مقام علمی و اخلاقی‌اش رونمایی شد.
 
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۸
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از ایجاد 3 ایستگاه پشتیبان مجهز به ماشین آلات تمام مکانیزه در دارآباد، کوهک و آزادگان خبر داد.
 
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۷
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران از نصب دوربین‌های ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز در برخی از تقاطع‌های اصلی این منطقه خبر داد.
 
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۶
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران از راه‌اندازی مترو خط 6 و 7 تا پایان سال مشروط به همراهی دولت خبر داد.
 
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۳
فرهود حمیدی در جلسه‌ای که با حضور جمعی از معلولان منطقه و همچنین معلولان شاغل در شهرداری منطقه 14برگزار شد، ضمن تبریک هفته جهانی معلولان گفت: طبق آمارهای سازمان بهزیستی حدود 11 درصد افراد جامعه را معلولان تشکیل می‌دهند که مدیریت شهری هم به خوبی از وجود آنان آگاه است.