نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با ابزار خوشحالی از همکاری شرکت های داخلی برای حضور در نمایشگاه مشارکت تولیدکنندگان ایرانی در صنعت مترو گفت :شرکت های داخلی صنعت مترو بسته حمایت ویژه ای نزد ما دارند که پشتیبانی های مالی و گمرکی و وام های کم بهره بخشی از این حمایت ها است.
 
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۷
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 از فرهنگ سازی ترافیکی و برگزاری 4000 نفرساعت کارگاه آموزشی در مدارس شمال شرق تهران خبر داد.
 
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۴
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تشریح ویژه برنامه های گرامیداشت هفته وحدت از برپایی ایستگاه های صلواتی «مهربان ترین خدا» در سراسر پایتخت، ، اجرای برنامه های فرهنگی در مساجد و اهدای 2 میلیون شاخه گل نرگس به شهروندان در ایام هفته وحدت خبر داد.
 
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۲
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نشست یک کوچه در مجاورت کارگاه مترو در خیابان مولوی خبر داد.
 
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۱
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی بر اساس تصاویر ماهواره و آخرین داده‌های هواشناسی گفت: اوایل وقت روز جمعه بارش‌های پراکنده برای سواحل دریای خزر، شمال غرب و شمال شرق کشور پیش بینی می‌شود و پس از آن به تدریج سامانه بارشی از کشور خارج خواهد شد.
 
۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۵
مدیر توسعه روستایی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بسیاری از روستانشینان ایران به دلایل شرایط نامطلوب زیستی مانند خشکسالی مجبور به ترک روستا ها شده اند.
 
۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۴
مدیرعامل شرکت بهره برداری تهران و حومه در اختتامیه سومین نمایشگاه مشارکت تولیدکنندگان ایرانی در صنعت مترو از شکل گیری شبکه تامین کنندگان داخلی قطعات مترو خبر داد.
 
۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۴
نماینده شورای شهر تهران در کمیسیون ماده 7 در خصوص وضعیت قانون «برج – باغ» و تاثیر آن بر حفظ و یا تخریب باغات توضیحاتی را ارائه کرد.
 
۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۳
کمتر از یک هفته تا پایان مهلت بهره مندی از بخشش دیرکرد جرائم رانندگی فرصت باقی مانده است.
 
۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۱
زمستان امسال زود به ایران آمد وجاده های ایران را برف و کولاک در نوردید، اما مانند هر سال سازمان راهداری کشور توانست بدون هیچ حاشیه ای با توجه به امکانات محدود خود خدمات خوبی ارائه دهد.
 
۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰
در حال حاضر شهرهای معدودی مانند بروجرد، همدان و گلستان آمادگی حضور بخش خصوصی در این عرصه را اعلام کرده اند و در شهر بروجرد و همدان نیز دو کارخانه بازیافت زباله افتتاح شده است که البته اگر مشکلات اقتصادی ناشی از رکود و کاهش درآمدهای شهرداری ها به واسطه افت فروش تراکم نبود، شاید مدیریت شهری هیچگاه به ...
 
۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۸
یکی از مدیران منتقد شهردار تهران در وزارت کشور، از کار خود برکنار شد اما همچنان با انتشار تصویری نسبت به عملکرد شهرداری تهران انتقاد کرد.
 
۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۸
شهرداری تهران اعلام کرده برای نیازمندان به رایگان شناسنامه سلامت تشکیل می دهد و ویزیت و چکاب آنها به صورت رایگان خواهد بود.
 
۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۶
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: کمک به متکدیان و حتی خرید از دستفروشان سر چهارراه در واقع کمک به گسترش تکدی‌گری و شبه تکدی‌گری محسوب می‌شود.
 
۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵
شهرداری تهران راهی محدود را در کنار مجموعه‌های عریض و طویل بازپروری بهاران خود در پیش گرفته تا برای بهبودیافتگان از اعتیاد، شغل ایجاد کند و در‌این‌میان، یکی از پیشنهادهایش برای بهبودیافتگان، تبدیل‌شدن به کارگر فضای سبز و پارک‌هاست.
 
۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۰
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهر شهردار تهران در گفت وگو با خبرگار ایرنا توضیحاتی در خصوص تبدیل وضعیت پنج هزار نیروی قرارداری شهرداری پایتخت و اعتراض برخی از اعضای شورای شهر به نحوه انجام این طرح ارائه کرد.
 
۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران با اظهار شگفتی از اظهارات رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: انتظار رسانه ها و مردم تهران از سخنگوی دولت پاسخ مناسب بود.
 
۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۸
مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران شاخص آلودگی هوای تهران را ۱۲۲ و در وضعیت «ناسالم برای گروه های حساس» اعلام کرد.
 
۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۹
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مترو ولیعصر پروژه وسیعی است که عملیات عمرانی آن تا ماه آینده به پایان می رسد.
 
۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۷
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه استخدام جدید در شهرداری تهران انجام نمی شود گفت: موضوع تبدیل وضعیت پنج هزار نیروی شهرداری تهران بزرودی در شورای شهر مطرح و با تصویب شورای شهر تهران انجام شود.