نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲
در این خصوص عواقبی این برداشت های بی رویه آب های زیر زمینی می تواند ایجاد کند با اسماعیل کهرم، کارشناس محیط زیست، مشاور رئیس سابق سازمان محیط زیست در امور محیط طبیعی، گفت و گویی داشتیم که در ادامه می خوانید.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰
به گفته تکنسین اورژانس این فرد پس از سقوط روی ریل قطار مترو جان خود را از دست می‌دهد.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۸
براساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا وزش باد در برخی ساعات امروز (۳۰ خرداد) افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۷
با انتقال مدیریت شرکت مجتمع‌های ایستگاهی به مترو از طریق مشاوران خطوط نسبت به شناسایی ظرفیت‌های ایستگاه‌های مترو برای تاسیس مجتمع‌های ایستگاهی اقدام خواهیم کرد
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۱
با توجه به منابع موجود در شهر از دیگر اولویت های شورای پنجم است که امانتی نزد اعضای شورا است و اعضاء شورا ، نگهبانان و حافظان این منابع هستند تا به نحو شایسته به آیندگان انتقال یابد.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸
سدالله حمزه ای مدیرکل بازرسی استانداری ضمن تشریح موضوع اختلاف از مدیران دو دستگاه خواست نسبت به رفع اختلاف مذکور نهایت تعامل و مساعدت لازم را داشته باشند.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۷
معاون شهردار تهران با بیان اینکه این کارت ها حتما در اختیار خبرنگاران قرار خواهد گرفت،خاطر نشان کرد:کارت‌ تردد برای چهار سفر در هر روز پیش‌بینی شده است و طبق تحقیقات همکاران ما این کارت‌ها نزدیک به 3 هزار خواهان خواهد داشت. برای توضیحات بیشتر باید منتظر باشیم تا کارت‌ها آماده شود.»
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۶
زمانی قرار بود ساختمان‌سازی‌ها در تهران به گونه‌ای طراحی و ساخته شود که مشرف به خانه مقابل نباشد. این همان حریم شخصی و شهروندی بود که در کاغذ آمد اما هیچ گاه عملی نشد.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴
تا قبل از سال 82، مالکان مجاز به ساخت‌وساز در زمین‌های باغی حداکثر تا 4 طبقه بودند اما بعد از تصویب مصوبه برج باغ‌ها در شورای شهر، تراکم ساختمانی در این زمین‌ها تا دو برابر افزایش پیدا کرد و کل ارتفاع مجاز برای بارگذاری مسکونی در باغات تهران به 8 طبقه رسید. از طرفی به مالک اجازه داده می‌شد در زیر زمین ...
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۱
لندن در واقع به یک شهر 24 ساعته تبدیل شده و مقامات محلی، شهرداری، پلیس متروپلیتن، شبکه حمل و نقل و تمامی ارگان های دیگر برای 24 ساعته کردن این شهر، در حال همکاری های مشترک هستند.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰
بر اساس این طرح، از مجموعه ای از ون کافه های دارای مجوز دعوت می کنیم تا به مدت دو هفته در نقطه ای که از سوی شهرداری تهران انتخاب شده است، مستقر شوند و به شهروندان خدمات رسانی کنند. البته، در کنار این ون کافه ها از گروه های هنری نیز دعوت می کنیم تا با اجرای برنامه های مفرح زمینه حضور مردم را در ساعات ...
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۸
با توجه به تقارن عید سعید فطر و روز جمعه که به طور معمول میادین و بازارها در این روز فقط در یک شیفت کاری فعال می باشند، میادین و بازارهای میوه و تره بار تنها در این روز و برای یک شیفت کاری تعطیل بودند و روز شنبه علی رغم تعطیلی رسمی، میادین و بازارهای میوه و تره بار در نوبت صبح باز بودند.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۵
برخی از مسئولان طرفدار محیط زیست هستند اما وقتی تغییر می‌کنند و از سمت خود کنار می‌روند، مسئولان جدید تمام مسیری که افراد قبلی طی کرده بودند را برمی‌گردانند.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۶
معاون نظارت شورای شهر تهران با بیان اینکه واگذاری‌ها باید مجوز شورای شهر داشته باشد، گفت: بر همین اساس نسبت به بررسی تک تک واگذاری‌ها اقدام و برای اخذ مجوز مجددا به شورا معرفی می‌شوند و یا شورا نسبت به بازپس گیری آنها اقدام خواهد کرد.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۷
شهرداری بایستی ماموریت‌های قانونی خود را انجام دهد و شهرداری، وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت و ... نیست و وظایفی برای آن تعریف شده است که اگر در مسیر وظایف خود حرکت کند می‌تواند آنها را با کیفیت خوبی انجام دهد. همچنین شهرداری نباید مراکز آموزشی، فرهنگی و بیمارستان بسازد بلکه بایستی وظیفه تسهیل گری ...
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۵
ما از دوره چهارم شورای شهر تهران برای رفع مشکلات این تعاونی ها در تلاش هستیم وطی سلسله جلساتی که تا کنون در این خصوص داشتیم، خوشبختانه یکسری از چالش های اساسی فراروی صدور پایان کار این تعاونی ها مرتفع شده است.
 
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۴
شهردار منطقه22 با مهم دانستن درآمدهای پایدار در مدیریت شهری، اظهار کرد: روند نگهداشت و توسعه شهری و عمرانی با وجود بدهی‌های هزار میلیاردی مدیریت شهری قبلی شهرداری تهران که معادل سه برابر بودجه سالیانه شهرداری است، با سختی و مشکلات خاص خود روبه‌رو است.
 
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۸
معاون شهردار منطقه یک با اشاره به مبارزه مكانيكي با جوندگان موذي گفت: یک هزار و 500 عدد تله نیز به شهروندان متقاضی تحويل و تعداد 200 دريچه يك طرفه پلي اتيلن نيز بر روي لوله هاي خروجي آب نصب شد.
 
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۷
با توجه به این امر به منظور ارتقاء هماهنگی در بخش های مختلف درگیر در مدیریت بحران از یک سو و افزایش توان و ارتقاء سطح آمادگی درون سازمانی در رویارویی با بحران ها و حوادث از سوی دیگر، برگزاری مانور و تمرین با موضوعات مختلف در برنامه سالانه ستاد مدیریت بحران منطقه قرار دارد.
 
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵
نگاه مان به ورزش، نگاه توام با رویکرد سلامت و تندرستی است و بر همین اساس برای نیل به این هدف برنامه های ورزشی را در دو محور ورزش شهروندی و تفریحات ورزشی در دست اجرا داریم.