نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۶
نماینده مردم تهران گفت: از قالیباف شهردار تهران توقع می‌رود که نسبت به مسئله املاک نجومی موضع گرفته و تکلیف خود را در این قضیه مشخص کند.
 
۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۴
رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: همدان بعد از تهران و براساس بررسی های صورت گرفته گران ‌ترین نقطه کشور به لحاظ مسکن و اجاره بها است.
 
۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲
معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: خرید هر دستگاه اتوبوس به هزینه‌ای بیش از 500 میلیون تومان نیاز دارد و این در حالیست که از سال 85 هیچ اتوبوسی به چرخه حمل و نقل کشور تزریق نشده است.
 
۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۸
ناصر امانی تدابیر شهردار تهران، مصوبات شورای اسلامی شهر و اسناد بالا دستی را سه رکن اصلی در تهیه و تدوین بودجه واحدهای اجرایی عنوان کرد و خواستار توجه به جزئیات خصوصا در پروژه های نیمه تمام مناطق برای به حداقل رساندن نیاز به تغییرات در اعتبارات سال با در نظر گرفتن واقعیت های موجود شد.
 
۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۷
مصطفی قنبرنژاد، مدیر مرکز صدور آرم‌ طرح ترافیک شهرداری تهران جزییات ثبت نام طرح ترافیک سال ۹۶ را تشریح کرد.
 
۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۰
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به این که دولت به هیچ وجه از مصوبه ممنوعیت شماره‌گذاری موتورسیکلت‌های کاربراتوری کوتاه نیامده است تاکید کرد: هرگونه ممنوعیت شماره‌گذاری در کشور بر اساس قانون انجام می‌شود و شهردار تهران و آقایانی که در این خصوص اظهارنظر می‌کنند بهتر است زحمتی به ...
 
۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۷
مدیرکل دفتر حمل و نقل ریلی سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشورگفت: در سال ۱۴۰۰ در کل کشور بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ میلیون سفر با مترو انجام می شود که سهم مترو تهران ۷۱۷ میلیون سفر است.
 
۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۳
مدرسه علمیه دومین مدرسه آموزش نوین ایران است که در سال ۱۲۷۷ شمسی توسط انجمن معارف از نهادهای مردم بنیاد آستانه مشروطیت تاسیس شده است.
 
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری تهران استخدام ندارد، گفت: تغییر وضعیت کارکنان در حال انجام است.
 
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۸
رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران باانتقاد از برنامه های جزیره ای و غیرهماهنگ شهرداری تهران در منطقه ۱۲، گفت: جزییات برنامه شهرداری منطقه ۱۲ در اختیار کمیسیون فرهنگی قرار نگرفته است.
 
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۵
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه حذف موتورهای کابراتوری باید به شکل همه جانبه از سوی دستگاه های مرتبط دنبال شود ،گفت :به دنبال ایجاد به دنبال ایجاد تسهیلات وِیژه برای حذف موتورهای کابراتوری از سطح شهر تهران هستیم.
 
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۴
سومين نمايشگاه مشارکت توليدکنندگان ايراني در صنعت مترو با حضور مازيار حسيني در بوستان گفتگو افتتاح شد.
 
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۳
مشاور مديرعامل سازمان مشاور فني و مهندسي شهر تهران، از راه‌اندازي تارنماي کتابخانه تخصصي و مرکز اسناد فني اين سازمان به نشاني tetco.org خبر داد.
 
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۱
اتوبوس های اطلاع رسانی ایدز با همکاری اداره کل سلامت شهرداری تهران، دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و ایران با هدف آگاهی بخشی شهروندان از بیماری ایدز و انگ زدایی از مبتلایان به این بیماری در نقاط پرتردد پایتخت مستقر شدند.
 
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲
یک عضو شورای شهر تهران گفت: به نظر می‌رسد که با انتقال برخی از خدمات شهری به فضاهای زیرسطحی می‌توان شاهد کاهش آلودگی هوا بود اما این کار باید قبل از اجرا شدن، پیوست مطالعاتی کامل و جامعی داشته باشد.
 
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۱
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: ۶ هزار اتوبوس در تهران فعالیت می‌کنند که ۵۲ درصد از آنها فرسوده است، بر همین اساس به وزارت کشور و شهرداری تهران در این خصوص تذکر می‌دهم.
 
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۳
سازمان هواشناسی وضعیت آب‌وهوایی اغلب استان‌های کشور در روزهای آتی را ابری و بارانی پیش‌بینی کرد.
 
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۲
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: در صورتی که به موضوع حریم شهر تهران پرداخته نشود این احتمال وجود دارد که با درخواست مردم جنوب شرق و جنوب غرب تهران دو استان جدید در اطراف پایتخت تشکیل شود.
 
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۳
«منتقدان می‌گویند، فضای تبلیغاتی پایتخت همچنان یک‌طرفه است.»
 
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۱
رییس کمیته مشارکتهای مردمی شورای اسلامی شهر تهران گفت:گردشکری معلولین درصورت مناسب سازی معابر جز با کاهش تعرفه ها ممکن نخواهد بود.