نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۱
رئیس واحد صدور آرم سازمان ترافیک گفت: سایت نام نویسی طرح ترافیک سال۹۶ از روز پنجشنبه ۱۸ آذر۹۵ فعال شده، تمامی متقاضیان باید از طریق سایت شهرداری تهران ثبت نام کنند.
 
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۹
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به نبود نظارت کافی بر ساخت و ساز در کشور گفت: همین مسئله سبب شده تا ساختمان های ما با عمر 30 سال فرسوده شوند.
 
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۸
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: طرح شناسنامه‌دار شدن باغات شهر تهران همچنان ادامه دارد.
 
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۷
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو گفت: در حال حاضر بزرگترین قرارداد صنعتی ما برای تولید قطعات مترو، بومی سازی با دانشگاه صنعتی شریف است.
 
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۶
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: بودجه سال ۹۶ شهرداری باید معادل سال ۹۵ یا با افزایش کمی نسبت به آن پیش‌بینی شود.
 
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۵
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به خلاء قانونی در جمع‌آوری کودکان متکدی از تغییر رویه فعالیت باندهای تکدی‌گری به سمت جذب کودکان خبر داد.
 
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۱
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در جلسه ای که با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و معاونین فنی و عمرانی مناطق برگزار شد، بر ضرورت استفاده از ظرفیت دستگاه های خدمات رسان به منظور تأمین سرانه های خدماتی در بافت های فرسوده تأکید کرد.
 
۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۷
شهردار تهران : مراجع ذیربط باید از برگزاری نمایشگاه در سطح شهر تهران جلوگیری کنند و نمایشگاه هایی با بیش از 200 هزار نفر مراجعه کننده حتماً به شهر آفتاب منتقل شوند.
 
۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۶
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 3 از نصب تجهیزات ترافیکی به منظور افزایش ایمنی و جلوگیری از توقف پارک خودروها در معابر خبر داد.
 
۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵
جانشین پلیس پیشگیری ناجا از حضور یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی در 32 هزار مکان تاریخی ثبت شده خبر داد.
 
۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۴
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 19 تهران گفت: اتوبوس اطلاع رسانی و ارائه خدمات سلامت با هدف پیشگیری از بیماری ایدز در محلات منطقه 19 مستقر می شود.
 
۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۳
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از اجرای دستورالعمل ساماندهی نیروهای تحت پوشش پیمانکاران تأمین نیروی انسانی شهرداری خبر داد.
 
۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۱
مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: کار ثبت نام دریافت مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک سال 96 پایتخت از امروز (پنجشنبه) آغاز و تا 30 آذرماه جاری ادامه دارد.
 
۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۰
معاون حمل و نقل شهرداری تهران : 22 بوستان شهر تهران برای معلولان مناسب سازی می شود.
 
۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۸
معمولات برای رونق و رواج گردشگری بین دو شهر خواهرخوانده و نامگذاری متقابل نام خیابانهایی به نام شهر خواهر خوانده از جمله نتایج اعلام خواهرخواندگی شهرها است. بعداز انقلاب در سال ۱۳۷۳ برای نخستین بار تهران با بیشکک پایتخت قرقیزستان خواهر خوانده اعلام شد.
 
۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۷
از آنجا که نگاه انسانی به شهر و شهروندان می طلبد که آسایش و تامین نیازهای روحی و اجتماعی شهرنشینان مورد توجه باشد، ضروری است که برنامه ریزی و مدیریت شهری با رویکردی فرهنگی و اجتماعی مترصد توسعه سطح روابط و مناسبات انسانی در شهر باشد.
 
۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۵
زمانی که اعضای شورای شهر تهران نسبت به تغییر وضعیت 5 هزار کارمند شهرداری تهران بدون مجوز شورا اعتراض می کردند، صحبتی در مورد شرط مشهدی بودن برای استخدام شنیده شد.
 
۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۱
رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور به تشریح آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی کشور پرداخت.
 
۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۴
رئيس پليس راهنمايی و رانندگی نيروی انتظامی گفت: برابر قانون کسانی که تا پايان آذر امسال جريمه های ديرکرد خود را پرداخت کنند ، اين جرايم بخشيده خواهد شد و مهلت تعيين شده تمديد نمی شود؛ برای سال آينده نيز مجلس بايد تصميم بگيرد.
 
۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۲
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: توسعه حمل و نقل ریلی نیازمند بودجه و اعتبارات قابل توجهی است.